Login of Meld je aan!

minder = meer

Met de campagne minder = meer moet er bij een groot publiek meer begrip en een positiever beeld voor dakloze mensen worden behaald. Waar alleen de titel in combinatie met het gekozen beeld al aanzet geeft tot nadenken, wordt er in de diverse uitingen ook naar een website verwezen.

Het idee is om met behulp van een groep welwillende dakloze een project te starten waarbij zij allemaal, om de beurt, een week lang live updates zullen geven geven van wat hun bezig houdt, en wat er in hun leefwereld gebeurd.
Daarbij zal de bezoeker via een special ingerichte website ook daadwerkelijk uitgedaagd worden om in (digitaal) dialoog te gaan met de desbetreffende dakloze, via chat.
Het uiteindelijke doel van de actie is een transparant en eerlijk inzicht te geven van wat de dakloze door de dag heen beleefd én de drempel in het echte leven te verlagen om met dakloze mensen in dialoog te gaan, om zo het imago van deze mensen te verbeteren.

Beelden bij deze case:

PRINT
BOOMERANG
ONLINE 1
ONLINE 2

Reacties op dit werk:

Login (of Registreer) om een reactie te plaatsen